Suszarka do butelek i smoczków przydatnym gadżetem dziecięcym

ociekacz na butelki

Po początkowym okresie karmienia piersią na żądanie spora grupa rodziców decyduje się na karmienie mlekiem modyfikowanym. Jest to duże ułatwienie gdyż mama może stać się bardziej niezależna od dziecka i przygotować opiekunce gotową mieszankę do podania. Oczywiście aby zmiana metody karmienia odbyła się łagodnie i naturalnie ważne są odpowiednie akcesoria do karmienia. W tej grupie znajdują się nie tylko różnorodne butelki i smoczki ale także inne praktyczne akcesoria, jak suszarka do butelek i smoczków, sterylizator oraz termoopakowanie do butelek, które pozwala przechowywać przygotowany posiłek w odpowiedniej temperaturze przez długi okres czasu.

Ociekacz do butelek – modny gadżet czy niezbędny element?

Ociekacz pochodzący od znanej i renomowanej firmy Nanobebe, która  słynie z nowoczesnych produktów najwyższej jakości, wyprodukowanych z bezpiecznych i przebadanych materiałów. Umożliwia jednoczesne suszenie kilku butelek oraz smoczków. Ustawienie widełek o różnej wysokości można dowolnie modyfikować dzięki licznym otworom w podstawie.

Obszerna tacka zbiera nadmiar wody i zapobiega nagromadzaniu się drobnoustrojów. Ociekacz przyda się przy każdym myciu butelek, które są przygotowywane do procesu sterylizacji.

Czyszczenie suszarki do butelek i smoczków

Aby suszarka do butelek była w pełni bezpieczna dla dziecka bardzo ważne jest aby utrzymywać ją w czystości i regularnie opróżniać podstawę z nadmiaru wody. Kluczowe jest również dosyć częste mycie produktu ciepłą wodą z dodatkiem preparatu przystosowanego do mycia smoczków i butelek, który posiada czysty, bezpieczny i naturalny skład.

Kompaktowe rozmiary tacki sprawiają, że można ją umieścić w dowolnym miejscu w kuchni, pokoju dziecięcym czy też jadalni. Funkcjonalny ociekacz umożliwia szybkie suszenie naczyń dziecięcych, miseczek, talerzy, kubków treningowych, gryzaków, małych zabawek oraz grzechotek.

Suszarka do butelek pochodząca od sprawdzonego producenta akcesoriów do karmienia to świetna propozycja prezentu dla niemowląt oraz przyszłej mamy. Produkt zdecydowanie ułatwi codzienne funkcjonowanie i przygotowywanie kolejnych posiłków dla malucha.