Chcesz mieć proste włosy? Użyj prostownicy.

sprzęt fryzjerski

Prostowanie włosów nie jest proste

Paradoks właścicieli włosów jest taki, że osoby, które posiadają włosy kręcone marzą o prostych, zaś osoby z prostymi, chętnie kręcą sobie loki. Być może dlatego tak jest, ponieważ kobiety lubią zmiany i co jakiś czas fryzura musi ulegać zmianie.

Jeśli zakręcić włosy jest łatwo, to wyprostować kiedyś było nie do zrealizowania. Dziś nie ma z tym już problemów, ponieważ w sprzedaży są prostownice do włosów. To urządzenie elektryczne, które ma na celu pod gorącymi płytkami wyprostować włosy nawet bardzo skręcone.

Urządzenia takie jak prostownice do włosów działają trochę jak żelazko, które prostuje zgniecione ubrania. W przypadku prostownic, włosy wkłada się między dwie porcelanowe płytki bardzo mocno rozgrzane i pomalutku przesuwa się płytki, żeby prostować kolejne pasma włosów.

Bezpieczeństwo użytkowania prostownicy

Oczywiście płytki są izolowane obudową i odpowiednim uchwytem, który nie dopuszcza do oparzenia, naturalnie tylko wtedy, gdy prawidłowo urządzenie jest trzymane. Dla kogoś, kto ma tzw. barana, prostownica jest bardzo dobrym wynalazkiem, gdyż ona nie prostuje na stałe, tylko codziennie a przynajmniej po każdym myciu, należy je od nowa prostować.,

Gdy się proste znudzą, wówczas można przestać je poprawiać i wrócić do kręconych. To wybór dla osób o bardzo skręconych włosach, choć z pewnością przydadzą się również osobom z włosami lekko pofalowanymi.

Profesjonalne prostownice do włosów oraz inne urządzenia kosmetyczne znajdziesz na: https://trena.pl/336-urzadzenia