Dopalacze adwokat Wrocław – fachowa pomoc

dopalacze

Większość z nas wie z czym wiążą się narkotyki. Niestety dopalacze są czymś nowym w naszej rzeczywistości i większość z nas nie wie, czym są oraz jak w odpowiedni sposób na nie zareagować. Warto pamiętać, że tak samo jak w przypadku narkotyków liczy się szybka i profesjonalna reakcja – szczególnie pomoc prawna w sprawach o dopalacze jest niezwykle ważna. 

Czym są dopalacze?

Tak jak narkotyki dopalacze to środki psychoaktywne, które zostały wpisane do ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Główną różnicą jest jednak to, że są nieustannie modyfikowane chemicznie, aby ulegały ciągłej ewolucji i w ten sposób omijały ustawy antynarkotykowe.

Mimo, że po nowelizacji pojęcie dopalaczy zostało doprecyzowane to nadal niezbędna jest pomoc prawnika. We Wrocławiu adwokat w kwestii dopalaczy przede wszystkim zweryfikuje, czy przedstawione zarzuty rzeczywiście wynikają z ustawy.

Jak wygląda pomoc prawna z dopalaczami?

Trzeba przede wszystkim pamiętać, że w takich przypadkach każdemu będą towarzyszyły ogromne emocje. Pod ich wpływem łatwo o złą reakcję, czy powiedzenie kilku słów za dużo – szczególnie w obecności funkcjonariuszy publicznych. Dlatego adwokat w sprawach o dopalacze we Wrocławiu (https://kancelariagmerek.pl/adwokat-dopalacze-pomoc-prawna-wroclaw/) będzie towarzyszył oskarżonemu już od momentu przesłuchania.

Przygotuje również wszystkie niezbędne dokumenty, a także sprawdzi, czy zostały dochowane wszelkie wymagane prawnie czynności. Wszystko będzie jednak zależało od tego jakie zarzuty zostaną postawione. Przygotowujemy naszą strategię działania w zależności od tego, czy nasz klient jest oskarżony o handel, reklamowanie, czy też posiadanie nielegalnych substancji. Nie możemy zapominać, że chodzi tutaj przede wszystkim o czyjąś przyszłość, a więc pomoc prawna z dopalaczami oznacza także wsparcie i wskazanie odpowiedniego rozwiązania np. psychologicznego.

Wszyscy popełniamy błędy. Nikt nie chce, aby jeden przekreślił całą przyszłość. Dlatego w w sprawach o dopalacze we Wrocławiu wybierz odpowiedniego adwokata. Gwarantujemy, że nie zostawimy Ciebie, czy członka Twojej rodziny samego i wesprzemy podczas całego procesu.