Serwis komputerowy to nie tylko naprawa laptopów

serwis laptopów

Czasami bezpieczeństwo i działanie komputera może się zmienić z powodu wzrostu lub spadku natężenia prądu elektrycznego, szkód spowodowanych przez wodę, wirusy cybernetyczne i wiele innych przyczyn. Naprawa laptopów może okazać się w takich sytuacjach nieunikniona. Ale czy na pewno? Zobacz jakie inne usługi świadczą serwisy komputerowe.

Naprawa laptopów w mieście Wrocław

Konserwacja naprawcza sprzętu komputerowego jest zalecana, gdy komputer lub laptop ma lub już ma usterkę, ma wirusa, jest powolny, nie włącza się lub nie ładuje się Windows, czyli system operacyjny. Każda konserwacja jest inna, w zależności od usterki wykrytej w komputerze. Nie ma nic bardziej frustrującego niż powolny komputer.

Nawet nowe komputery mogą zostać spowolnione przez niepotrzebne pliki i niechciane programy. Naprawa laptopów Wrocław czyści i dostraja komputer stacjonarny lub laptop, dzięki czemu może on działać szybciej i działać wtedy, gdy tego najbardziej potrzebujemy.

Serwis pomoże też przenieść dokumenty, muzykę i obrazy z jednego komputera na drugi. Wykonuje się tu również tworzenie kopii zapasowych informacji na dyskach zewnętrznych lub w chmurze.

Czyszczenie, wyszukiwanie i usuwanie wirusów

Nie wiesz, czy każdy komputer lub laptop ma wirusy, oprogramowanie szpiegujące i złośliwe oprogramowanie? Jeśli nasz komputer jest powolny lub pełen wyskakujących okien, być może zostałeś zainfekowany jednym z tych cyber-wirusów. Ale nie martw się, informatycy z serwisu komputerowego wiedzą, jak wyczyścić komputer i chronić prywatność. Instalacja akcesoriów lub systemu operacyjnego

Potrzebujesz pomocy w konfiguracji drukarki?

Serwis komputerowy Wrocław to nie tylko naprawa laptopów. Fachowiec pomoże w instalacji, konfiguracji urządzeń takich jak drukarki, skanery czy urządzenia wielofunkcyjne, niezależnie od tego, czy są one podłączone do sieci WLAN czy też za pomocą kabla.

Czy komputer nie działa już prawidłowo? Zmieniłeś dysk twardy? Wirus? Czy tylko system operacyjny nie działa już normalnie, w serwisie można to naprawić. Instaluje się tu również wymaganą wersję systemu Windows jak Windows 10, 8 i 7, sprawdza, czy działa poprawnie z odpowiednimi sterownikami.