Czy warto nabyć odkurzacz wodny z turboszczotką

odkurzacz z turboszczotką

Jak działa turboszczotka? Zaopatrzona jest w specjalny wałek wraz ze szczotkami i napędzana siłą powietrza ssącego. Dla prawidłowego działania turboszczotki, ważna jest moc ssania, która zapewnia skuteczne usuwanie zanieczyszczeń z różnego rodzaju powierzchni: podłogi, wykładzin, paneli, a szczególnie dywanów.

Za jej  pomocą można doskonale poradzić sobie z sierścią, która osiada w dywanach i staje się trudna do wychwycenia przy użyciu podstawowej końcówki odkurzacza. Odpowiednie ułożenie szczotek, konstrukcja wałka umożliwiają wymiatanie pozostałości i zanieczyszczeń  w kierunku otworu ssącego. 

Właściwości odkurzacza wodnego z turboszczotką

Wysoka jakość urządzenia – bardzo dobrej klasy odkurzacz tego typu ma służyć wiele lat, a dla prawidłowego funkcjonowania i usuwania ewentualnych awarii, powinno się go sprawdzać w serwisie z częstotliwością co pięć lat. Urządzenie takie opatrzone jest odpowiednimi certyfikatami, które mają potwierdzać jego uprzednie przetestowanie.

  • Wielofunkcyjność – odkurzacz wodny z turboszczotką dzięki specjalnemu wodnemu systemowi doskonale filtruje powietrze, oczyszczając je ze zbędnych drobnoustrojów i zanieczyszczeń. Dodatkowo nawilża i dezynfekuje, nadając przy tym przyjemny zapach. Urządzenie sprawdza się przy czyszczeniu różnego rodzaju powierzchni, a bogaty asortyment i szeroki wybór funkcji, umożliwia pracę w trybie suchym oraz mokrym.
  • Prędkość i skuteczność – użycie turboszczotki w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnej technologii urządzenia gwarantuje szybkie sprzątanie i bardzo dokładne usuwanie zanieczyszczeń.
  • Wysoka wydajność – wynika z dobrej jakości odkurzacza, a dwufazowy system filtracji w oparciu o filtr wodny i system HEPA, umożliwia niemal stuprocentowe oczyszczenie powietrza.

Podstawowe elementy wyposażenia wodnego odkurzacza z turboszczotką

– szczotka do podłóg, sufitów oraz ścian, elektroszczotka
– turboszczotka do czyszczenia dywanów, tapicerki w samochodach, foteli, sof
– szczoteczka do czyszczenia powierzchni oraz przedmiotów z pyłków oraz kurzu.

Więcej na: www.rainbow-odkurzacze.pl/blog/odkurzacz-wodny-z-turboszczotka-31.html