Peeling wodno-tlenowy – Urządzenie do oksybrazji

Nowoczesne zabiegi

Oksybrazja to peeling wodno-tlenowy. Jest to innowacyjny zabieg wykonywany przez dwufazowy strumień składający się z mikrokropelek soli fizjologicznej oraz powietrza. Tego typu urządzenie do oksybrazji działa w bardzo profesjonalny sposób. Pozwala na uzyskanie najlepszych efektów z możliwych, bez żadnych podrażnień. Jest to bardzo duża zaleta tego typu urządzeń.

Dzięki temu, że nie powodują podrażnień, peeling jest łagodny, a jednocześnie skuteczny. Zabieg ten pozwala na nawilżenie i dotlenienie skóry. Nie ma lepszego sposobu na to, aby odżywić skórę i nadać jej właściwy wygląd, jak właśnie poprzez taki zabieg.

Popularne zabiegi

Dzięki temu, że urządzenie nie powoduje mechanicznego ścierania naskórka, bez problemu z takiego zabiegu mogą skorzystać osoby mające problem z cerą naczynkową lub takie, u których występuje rumień. Jest to więc zabieg praktycznie dla każdego, także dla osób z trądzikiem.

Zabieg ten jest bardzo lubiany przez klientki profesjonalnych gabinetów kosmetycznych. Uważają, że jest to zabieg najlepszy dla ich skóry. Pozwala uzyskać cerę gładką, delikatną i odpowiednią dotlenioną, a przy tym właściwie nawilżoną.

Urządzenia do oksybrazji znajdziesz u producenta sprzętu kosmetycznego MaxMedik.pl